Fitklub Hurbanka na FacebookuFitklub Hurbanka baby plávanie na FacebookuAko sa k nám dostanete

Pre najmenších

Babyplávanie - fotenie

Milí naši malí plavci,

v týždni 24.4 do 28.4.2017 budeme organizovať fotenie vašej lekcie baby plávania s fotografom p. Podhorským.

Ak máte záujem, je potrebné sa príhlásiť cez sms na 0902419909 najneskôr do 13.4.2017. Podľa záujmu určíme, ktoré dni sa bude fotiť a dáme vám vedieť.

Ako to funguje?
Je to ako vaša štandardná hodina, akurát je s vami v bazéne ešte fotograf, ktorý nepretržite fotografuje všetky aktivity celej skupiny aj jednotlivcov. O týždeň dostanete na CD všetky fotky celej skupiny.
Cena fotenia je 12EUR.

Pokiaľ sa väčšina vašej skupiny bude chcieť fotiť, tak sa fotíte v štandardnom čase vašej lekcie, tých ktorí sa nechcú fotiť presuniem do skupinky, ktorí sa nefotia alebo v ten deň nebudú plávať. Tých, ktorí plávajú v v iný deň ako sa  bude fotiť sa budem snažiť doplniť na deň fotenia v podobný čas ako plávajú. Pokiaľ sa väčšina z vašej skupiny nechce fotiť, tak budete mať štandardnú lekciu bez fotenia (tých, ktorí sa chcú fotiť presuniem do inej skupinky).
O čase fotenia dostanete sms v do 20.4.2017. Fotenie bude prebiehať len v prípade záujmu 20 a viac plavcov.
Fotenie je vhodné aj pre úplných začiatočníkov, pretože nebudete robiť nič iné ako štandardne na vašej lekcii. Je to krásna spomienka, fotky sú kvalitné a je ich veľa, takže máte z čoho vyberať.
Fotenie organizujeme cca 2x do roka (na jeseň a na jar), nikdy neviete ako bude vaše dieťatko reagovať na vodu v budúcnosti ani či vám to neskôr niečo neprekazí a tak neváhajte, máte príležitosť zachytiť radosť z vody vášho bábätka práve teraz.

POZOR!!!

Fotograf nebude fotiť bábätká pod vodou. V prípade, že máte záujem o fotenie pod vodou, 20.5 organizujeme fotenie s majstrom sveta v podvodnej fotografii Karlom Fialom, viac info TU.

Kontakt

Kontakt

tel.: 0902 419 909
email: fitklub@fitklub.sk

Kontakt

Na stiahnutie