Fitklub Hurbanka na FacebookuFitklub Hurbanka baby plávanie na FacebookuAko sa k nám dostanete

Pre deti

Inštruktor

Alena Táborecká

Skúsená plavecká inštruktorka s vyše 25-ročnými trénerskými skúsenosťami. V rámci plaveckej výučby  sa špecializuje na základné kurzy krátkodobého charakteru  a zdokonaľovacie výcviky pre deti s mierne pokročilejšími plaveckými zručnosťami s cieľom využívať plavecké vedomosti detí v rozličných situáciách vo vode, zdokonaľovať už naučené plavecké štýly, resp. naučiť ďalšie plavecké techniky.

Ivan Hrozienčík

Skúsený plavecký inštruktor s takmer 20-ročnými trénerskými skúsenosťami. Orientuje sa predovšetkým  na základné plavecké kurzy krátkodobého charakteru určené deťom so začiatočnými plaveckými schopnosťami so zameraním na osvojenie si bezpečného pohybu vo vodnom prostredí s výučbou základných plaveckých štýlov kraul, znak a prsia.

Silvia Síkorová

Skúsená plavecká inštruktorka s takmer 20-ročnými trénerskými skúsenosťami. V rámci plaveckej prípravy pracuje v základných kurzoch s úplnými začiatočníkmi a s najmenšími deťmi so zameraním na osvojenie si istého a bezpečného pohybu vo vodnom prostredí s plaveckými pomôckami s cieľom zvládnuť základné plávacie pohyby vo vode.

Kontakt

Kontakt

tel.: 0911 215 158
email: fitklub@fitklub.sk

Kontakt

Na stiahnutie